Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol lehet olcsón használt...

Hol lehet olcsón használt Videoton hifit venni?

Figyelt kérdés
Amire használnám:hangszerkesztés,zenehallgatás.Gondban vagyok a szoba méretével is,ami kb.12-14 nm-es lehet,pontosan nem tudom,s azt sem tudom,hogy egyáltalán lehet-e erre a szobaméretre megfelelő hifit venni.Bár nagyon érteni se értek hozzá,erre kérném egy hozzáértő segítségét,mert nem szeretném elrontani a vásárlást,de azért egy 5-10 évig legyen jó,utána gondolkodhatok új vásárlásán is.Előre is köszönöm a segítséget.Esetleg,ha valami fórumszerűséget belinkeltek,nekem az is jó,nem várom el,hogy helyettem megoldjátok...

2015. júl. 6. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem erőltetném a videoton használt hi-fi-t, csak ha kimondottan retro rajongó vagy, nem mintha rossz lenne, de vannak jobbak a céljaidra.


Studio monitor, vagy kisebb hi-fi rendszer (valóban hi-fi, tehát komponensekből összeválogatva) játszik, polcsugárzókkal.


avx.hu/forum

2015. júl. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítségedet.Sajna ez a kicsi szoba,ami nagyon behatárolja a lehetőségeket.
2015. júl. 7. 15:57
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem,tehát akkor aktív hangfalat is vehetek,csak ne mondjuk ne a bóvli kategóriát.Nem?Mivel ajánlottad a studio monitor hangfalakat,nem tudom ez vajon-e jó célt szolgálhat-e? [link]
2015. júl. 7. 16:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Aktív stúdió hangfalban nem vagyok expert.

Nekem a stúdió hangfal az a kék előlapos JBL :D de olyanom se volt. Inkább elismerem, minthogy hülyeséget mondjak.


Kérdezősködj az avx-en.

2015. júl. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!