Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért recsegnek a húrok a...

Miért recsegnek a húrok a basszusomon, mikor lefogok egy-egy hangot?

Figyelt kérdés
Újonnan vett Vas Pure Serious fajtájú basszusomon recsegnek a húrok, mikor egy-egy hangot lefogok és megpengetem, függetlenül attól, hogy a bundokon fogom le, vagy mellettük, vagy kettő között. Állítottam már mindenhol, erősítőn, gitáron, hangolókulcsokkal, de nem segített. Kezdő basszerosként ebben nincs nagy tapasztalatom, mit lehetne kezdeni vele, hogy jó legyen. Ötletek? Vagy esetleg jobban járok, ha visszaviszem a hangszerboltba megnézetni?

2015. júl. 8. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem nagyon tudom értelmezni mit jelent az, hogy recseg.

Egy húr nem tud recsegni.

Vagy erősítve jelentkezik a probléma?

Akkor elektronikus gond lehet, azt mindenképpen garanciáztasd.

Ha valami zörgést értesz alatta az nem feltétlenül hiba, csak be kéne szakemberrel állítatni.

2015. júl. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miféle hangszer ez? Google semmit nem dob ki rá.
2015. júl. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
görbe a nyaka
2015. júl. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!