Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretném működtetni rendesen...

Szeretném működtetni rendesen az mélyládámat, hogyan?

Figyelt kérdés
Minap vettem (használtam) egy MNC ládában MNC mélynyomót, van benne hangváltó, de mégse csak a mélyet adja szépen tisztán, hanem torzan adja a mélyet is és még hangot is ad valamennyire, ezt elvileg nem kéne neki mert van benne hangváltó, nem? Az erősítő amire rákötöttem egy sztereó erősítő (yamaha stereo receiver r-50). Mi lehet a probléma, hogy tudnám megcsinálin hogy szép tiszta, hozzáillő basszust adjon? A mélynyomó 30cm átmérőjű(hangszóró) és 300wattos.

2015. júl. 9. 23:38
 1/4 Osynho ***** válasza:
Az az erősítő nem szereti a 4 ohm terhelést, le fogod égetni. De egyébként se sub hajtására való. Az egyik csatornára kötötted?
2015. júl. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gábor t ***** válasza:
Szia. Ha zörög és torzan szól valószínüleg megsütötték a hangszorót. Ha kézzel meg nyomkodod finoman , és surlódó zörgő hangot ad. Ha rámérsz , és az ellenállása nincs 4 ohm akkor még inkább ez a helyzet.
2015. júl. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
8 ohmos a mélyláda!
2015. júl. 13. 15:08
 4/4 A kérdező kommentje:
és igen az egyik csatornára kötöttem rá
2015. júl. 13. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!