Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a modern nagy teljesítményű aktív hangfalakról?

Figyelt kérdés

Praktikus meg könnyen kezelhető, de azért valami nem az igazi és tutibb a külön erősítő + 2 hangfal vagy minőségi zenére / beszédre is nyugodtan lehet ezeket használni?


(mondjuk azt nem értem ebben se, hogy 700 W-osnak írja, utána a technikai paramétereinél már csak 300 W, de találtam egy ugyan ilyen nagyságút, arra meg csak 50 W-ot ír, szóval ez rejtély nekem ...)


[link]



2015. júl. 10. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
A P.M.P.O csodája... Peak Music Power Output...
2015. júl. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hogy mi?


konkrétan ezt nem értem teljesen:

"300 W erősítő teljesítménnyel és 700 W maximális teljesítménnyel"


ezt úgy kell érteni, ha hozzá kötök egy másik passzív hangfalat, akkor az max 400 W-os lehet, mert összesen annyit bír ebben az egyben lévő erősítő?

2015. júl. 10. 17:08
 3/3 Szirty ***** válasza:

P.M.P.O. Peak Marketing Power Output :)

700W-tól diszkréten füstölgő salakká olvadna ez a műanyag kotli.

A 300W is hülyeség. Az adatlapja azt írja, hogy 100W RMS de még azt is fenntartásokkal fogadom.

[link]

2015. júl. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!