UnstoPPaßle kérdése:

Milyen komolyabb vezeték nélküli fejhallgató éri meg a legjobban ár/érték arányban? (kritériumok lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok srácok.


Ezt végeredményben Prohardverről másolom, hátha valaki jártas ebben a témában. A lényeg, hogy egy olyan vezeték nélküli fejhallgatót keresek ami megfelel az alábbi kritériumoknak:


-A fejhallgatót otthon szeretném használni

-A fejhallgatóra szánt maximális összeg 15 ezer forint, plusz mínusz pár ezer még belefér. Igen tudom, hogy amúgy is általában rossz minőségűek a vezeték nélküli fejhallgatók, főleg ilyen árkategóriában, de épp ezért fordultam hozzátok, hogy a legjobbat tudjam választani ár/érték arány szerint :)

-Vezeték nélküli legyen - tudom, hogy sz*rt sem ér, de amikor már a második 20 ezres vezetékes fejhallgatómba ment meg a jack vagy én kellett cinezgessem azért, hogy működjön és mindezt 3 év alatt kicsit felment a pumpa és még egyszer nem akarok ilyenre pénzt és időt szánni.

-Circumauralos legyen

-Nyitott, Fél-nyitott, de ha ez az árt nagyban befolyásolja teljesen mindegy milyen kialakítású

-Teljesen mindegy, hogy mikrofonos vagy nem

-Elvárásom: Viszonylag közepes basszus a középtartomány és magasak szempontjából pedig jobb szeretem az aranyközéputat ami sem túl erős, de azért nem is gyenge.

-Hangkártyáról hallgatnám


Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszotokat :)



2015. júl. 12. 16:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!