Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudnátok ajánlani hangszóró...

Tudnátok ajánlani hangszóró (kat) /rendszert itthoni használatra?

Figyelt kérdés

A szobámba kellene, és igazából a három legfőbb kritérium a hangzás, a hangerő, és az ár.

45000 forintom lenne rá, és mindenképp az lenne a fontos, hogy erős mélynyomóval legyen, vagy legalábbis erős mélyhangzással. Annyira nem kell jó minőségű, nem akarom megvenni valami nagy márka leggyengébb termékét :D Hangos kellene, jó ár-érték arányban.

Az, hogy aktív vagy passzív mindegy, csak jöjjön ki az árból. Ha tudtok használtat véletlenül, vagy tippet hogy mit keressek használtan annak is örülnék :)



2015. júl. 13. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennyiért egy használt stereo erősítő és két hangfal, sokkal jobb lesz, mint bármi más, jobb hangzást kapsz.
2015. júl. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 BadOomen válasza:

Genius SW-5.1 Home Theater


[link]


Nekem már 10 éve megvan nagyon szól! FADOBOZOS! a mélynyomó előtt tényleg nem marad semmi mozdulatlan pedig fél hangerőn használom max mivel igy is bizonyos mély hangoknál már a belső szerveidben érzed a basszust

Vannak már újabb verziói ami lcd-s stb. de teljesitményre ugyanilyenek.


https://www.youtube.com/watch?v=Ym5qIOA7D4I


U.I. : Csak én szeretem...a szomszédok nem.. :)

2015. júl. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!