Mit gondoltok a mostani konzolgenerációról?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Ti hány évet adtok a mostani generációnak(Mostantól kérdezem és nem a megjelenéstől)

Várható ezekből frissített verziók mint az Xbox360/PS3-ból?

Talán cserélhető perifériákat is láthatunk belőllük?Vagy az nem lenne nyereséges a Konzolgyártóknak?


Ti örültök a 360 játékok futtatását One-on?


Ha tehetnétek a konzoljaitokat elcserélnétek a konkurenciájéra?Vagy esetleg megbántátok a vásárlást?Ha lehet akkor elárulnátok miért?


Elnézést lehet volt már de sajnos nem igen találtam rendes válaszokat

Előre is köszönöm mindenkinek.



2015. júl. 13. 18:22
 1/4 anonim válasza:
Helo :) nem egyszerű amit kérdeztél....minden esetre úgy vélem mindíg lesznek újabb konzolok, és kicsit továnn is megyek...a miértje az hogy a játékok fejlődnek, az emberek nem...merem álltani hogy az xbox és ps konzolok nem konkurencia hanem kézenfogva barátok :) és csak libikókáznak, hol az xbox van fent akkor azt viszik, hol a ps, teszem hozzá ps előbb volt mint xbox. ha jól tudom ez idő alatt a 4.ps szériánál tartunk és a 3.xbox nál....várhatóan annyit sem fog bírni ez a széria mint az elősők, azért mert fel gyorsul a fejlődés így hamar eljutunk az olyan játékokig amihez má új konzol kelll....a 3. kérdésben nem látom a potenciát, biztos hogy külön marad a pc/ps/xbox mert így éri meg a gyártóknak....a 360 játékok nem futnak a one-on, már próbáltam és azt írta nem kompatibilis ( bár lehet kell vele valamit csinálni hogy menjen :D )...elértünk a konkurenciához fentebb említetem de nem akkora a különb ség szerintem mint azt sokan beállítják olyan mintha azon vitatkozna két ember hogy "egyiküknek a kék rövid ujjí tetszik a másiknak meg a piros" bele lehet kötni de nem látom értelmét :) ...nekem xboxom van, de volt ps-em is egyiket sem bántam meg, és nem dobálom kővel aki nem xbox vagy ps fan, de ez már nem a konzolok hibája hogy ilyeneken össze vesznek emberek :)....hát, ennyit tudtam tenni az úgy érdekében :D remélem tudtam segíteni ha valamelyik mostani kérdésedre részletesebb választ szeretnél írd meg válaszoban :)
2015. júl. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
úúúúr isteeeen....az első válaszoló vagyok, de csak most láttam mennyi a helyes írási hibám xD bocsi azokért, még korán van nekem a gépeléshez... :P remélem azért érthető amit írtam
2015. júl. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Semmi gond :)

Köszönöm a választ

Azt hiszem október/novemberben jön majd ez az opció,hogy lehett futtatni a játékokat ami egyre bővülni fog


Énis One tulajdonos vagyok vagyis még úton van hozzám :)

2015. júl. 14. 10:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Jól tudod Novembern jön a "backward" + Win10 + DirectX12.

Nekem is Xbox One-om van már várom ezeket az újításokat.

2015. szept. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!