Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen zenelejátszót érdemes...

Milyen zenelejátszót érdemes venni olcsón, amit a munkában használna az ember?

Figyelt kérdés

A párom gyárban dolgozik, és őt szeretném vele meglepni, nagyon vágyik rá, hogy gyorsabban teljen vele a munka. A lényeg hogy mp3 számokat lejátszon, olcsó legyen, egy nap bírja sokáig az aksi (9-10 óra) vagy éppen az sem baj ha elemmel működik. Jó lenne ha sok szám ráférne.

Köszönöm!!!



2015. júl. 13. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Telefon? Nekem bevált.
2015. júl. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3ezer forintos, mp3 lejátszásra képes alapmobil megteszi, kell bele majd memóriakártya
2015. júl. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Neki nem okos telója van, hanem csak egy kis alap telója. De szeretnénk valami konkrét zenelejátszót.
2015. júl. 13. 20:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem már vagy 10 éve mindegyik telefonon van mp3 lejátszó.
2015. júl. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nincs meg neki hozzá a füles, nem bírná az akku, és nincs nagy memóriája.....
2015. júl. 13. 22:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy kis orionom van, ilyen csiptethetos, memoriakartyaval bővíthető, csak futashoz használom minden nap, de nem töltöttem kB egy hónapja, 2000 Ft volt
2015. júl. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azt már én is néztem... És arra hogy tudsz zenét küldeni? Mert valami olyasmit írtak hogy nincs USB csatlakozója.
2015. júl. 14. 09:44
 8/9 anonim ***** válasza:
MikroSD kártya kell bele (nem tartozék!), arra tudod rátölteni.
2015. júl. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. júl. 14. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!