Xzozox kérdése:

A Sony Xperia Z3 Compact elején a fóliával együtt lejön a "SONY" felirat is?

Figyelt kérdés

A Z1 Compactnál biztosan így van (nagyon gáz), de a Z3 Compactnál nem derül ki egyértelműen, ilyet is, meg olyat is olvasok. Mi a helyzet a Z3 C hátuljával:üveg, műanyag, van fólia rajta, jön a felirat a fóliával?

Kérlek benneteket, a "szerintem"-mel kezdődő válaszoktól kíméljetek meg!



2015. júl. 13. 23:49
 1/5 anonim válasza:
Nem.
2015. júl. 14. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kösz a választ, de ha ilyen telefonod van, kicsit bőbeszédűbb is lehettél volna:

A "Nem" alapján az elején az üvegen van a felirat, de van-e rajta gyári fólia (mint a Z1 C-n)?

Hátulja?

2015. júl. 14. 07:36
 3/5 Erdekelne a valaszod válasza:
Apukámnak xperia z3-a van, első nap bevitte a munkahelyére, leejtette, és betört a hátlapján lévő üveg (ez ad bizonyítékot, hogy üvegből van, és a compact alig különbözik a sima z szériás telefonokhoz). Láttam, hogy azokon a helyeken, ahol az üveg kettéhasadt, beférkőzött a levegő (ez bizonyítja a fóliát). Egyébként vicces is lenne, ha a fóliával lejönne a logó, az M2-mről se jött le a logó.
2015. júl. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Erdekelne a valaszod válasza:

[link]


Ott van 1:40-50 környékén a válaaz

2015. júl. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, de félreértettétek a kérdést (vagy én fogalmaztam rosszul): természetesen, mikor megkapod a zsír új telefont, van rajta egy gyártási fólia,aminek megfogod a fülét és lehúzod elölről és hátulról, de...

https://www.youtube.com/watch?v=SK1X9EyPvYQ

ez így történne a Z 3 C-nél is, vagy ott az üvegen van a logó és nincs semmi fólia???

2015. júl. 16. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!