Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » MNC Phantom touch fejegység...

MNC Phantom touch fejegység (4 x 40 W) Elbírna 2 pár hangszórót?

Figyelt kérdés

Első pár: SAL WRX 310, 3 utas autó hangszóró 10 cm-es

• mély: ∅100 mm PEI kónusz

• közép: ∅30 mm mylar dómsugárzó

• magas: ∅15 mm piezo magassugárzó

• zenei terhelhetőség: 140 W (2 x 70 W max.)

• frekvencia-átvitel: 60-20.000 Hz

• érzékenység: 86 dB


Hátsó pár: SAL WRX 316 3 utas autó hangszóró 16,5 cm-es


- mély: 165 mm PEI kónusz

- közép: 30 mm mylar dómsugárzó

- magas: 15 mm piezo magas sugárzó

- zenei terhelhetőség: 220 W (2 x 110 W max.)

- frekvencia-átvitel: 45-20.000 Hz

- érzékenység: 88 dB


Nem lenne külön erősít, mélyláda és ilyesmi.



2015. júl. 17. 06:35
1 2
 11/13 dirtboy ***** válasza:
ha találsz benne olyat hogy grafikus vagy parametrikus EQ akkor lehet,de ha csak olyan van hogy pop,rock,bass stb hangszínek akkor nem lehet.
2016. aug. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Jozinka1983 válasza:
Sziasztok! Ez sem ide illő válasz lesz, de a következő a problémám a rádióval: Nekem 2-es golfba lett bekötve. az a problémám, hogy állandóan egy hosszú idő után, magától bekapcsol a rádió/ha microSD van benne, akkor azon lévő zene. Ez mitől lehet? Tudnivaló még, hogy kivett kulcsnál is be lehet kapcsolni a rádiót. Nekem alapból, ha kikapcsolom, akkor az óra ott világít, mintha egy telefonkijelző lenne. Le is kell takarni, nehogy megkívánja valaki, és betegye az üvegen a kezét. Köszi előre a válaszokat.
2016. aug. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 dirtboy ***** válasza:

én meg mérném hogy van e állandó 12V azon a kábelen amin csak akkor kéne lennie ha kulcs a kocsiban.

ha van akkor szerintem már valaki hozzá nyúlt a kocsi elektronikájához.

2016. aug. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!