Milyen rajzpadot vegyek?

Figyelt kérdés

Egérrel nem a legkirályabb rajzolni, ezért szeretnék venni egy ilyen rajzpadot, de nem tudom milyet.

Milyet vegyek, milyen adatokra ügyeljek?

Ez lenne az első ilyen készülékem szóval nem a legdrágább milliós izére gondoltam, de nem is egy 2 forintos vacakra.


Ezt találtam: [link]



2015. júl. 17. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes választás ebben az árkategóriában.
2015. júl. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ez elég jónak tűnik:) Azt jól látod, hogy mindenképp wacomban érdemes gondolkodni, nálunk 2 használtan vett wacom van a háznál, nincs semmi bajuk, tökletesen működnek, a tollhegy alig kopik, pedig sokat használjuk. Felüdülés miután évekig a leggyengébb geniust használtam (azt a fajtát már nem is lehet kapni, lehet, hogy az újak jobbak, de én már maradok a wacomnál). Én egy új A6-os bamboo és a használt intousom között vaciláltam, örülök, hogy végül ezt választottam, szerintem ez a tökéletes méret, az ennél kisebbet én csak pár percig próbálgattam, de nekem elég szűkösnek tűnt, a nagyobbat pedig teljesen feleslegesnek érzem (kivéve mondjuk cintiqből, abból elfogadnék egy jó nagyot :D).

Szóval amit te kiválasztottál, azt egy picit kicsinek érzem, viszont annyiból jó, hogy könnyen viheted mindig magaddal. Ha van lehetőséged, én bemennk a helyedben a grasshopperhez, kipróbálni személyesen mielőtt megveszem.

Az egérhez képest persze mindenképp nagy élmény lesz :D.

2015. júl. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Még a második válaszoló írta hogy "alig kopik a hegye"

Ez teljesen el tud kopni, annyira, hogy nem is lehet már használni?

2015. júl. 18. 08:48
 4/4 anonim válasza:
Cserélhető a tollhegy. Szerintem eleve adnak hozzá cserehegyet is, bár lehet, hogy nem az összes típushoz. Utána pár ezer Ft-ért tudsz hozzá venni, de évek múlva lesz csak szükséged rá.
2015. júl. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!