Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Apple iPod Shuffle és Nano...

Apple iPod Shuffle és Nano készülékekre is csak az iTunes-ból lehet zenét vásárolni? Vagy arra már szabadon tölthetek bármit?

Figyelt kérdés

2015. júl. 17. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
iTunes
2015. júl. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Barmire tolthetsz szabadon barmi zenet, az iTunes azert kell, hogy a zenet a keszulekre rarakd. Persze iTunes-al zenet is vasarolhatsz, de ha teszem azt van 50 audio CD-d amin zenek vannak azt szerinted hogy teszed a keszulekre? Hat iTunes-al. Nem kell ujra megvenni az 50 CD-nyi albumot!


De ha lelopkodtal valahonnal mp3-at azt is iTunes-al teszed a keszulekre.

2015. júl. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Tudom hogy egy "kicsit" későn válaszolok, de egyáltalán nem kell iTunes ahhoz hogy átrakd az iPod-ra, én egy ingyenes szoftvert használok, a CopyTrans-ot, azonbelül is a Manager-t, és az egyetlen hárány hogy nem tudsz leszedni róla semmit. Tehát fontold meg jól, mit raksz rá, egyébként meg nem tudom hogy iTunessal utána le lehet-e szedni mert egyáltalán nem használtam még.
2017. máj. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!