Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen szintetizátort vegyek...

Kim Bo Mao kérdése:

Milyen szintetizátort vegyek ami a leginkább hasonlít egy zongorához hangzásban?

Figyelt kérdés
A főbb szempont a hangzás lenne és hogy hasonló billentyű mennyiséggel rendelkezzen (88) mint egy zongora.Persze azért 100 ezernél ne legyen több ha lehetséges. Van ilyen?

2015. júl. 18. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyértelműen Yamaha-t válassz. Csak annak van igazi zongorahangzása. Van több is mindegyiken más-más mennyiségű billentyű van.

A zongora tanárom javasolta még anno, hogy ezt a márt válasszam, tehát biztos forrás ;)

Nekem egy Yamaha YPRT 200-om van igaz, csak öt oktáv van rajta, de nagyon szép hangja van, 134-féleképpen tud szólni, vann rajta kb. 100 dal(lam)és ezekből 30 valamennyit meg is tanít (van rajta kis képernyő és azon mutatja melyik kézzel melyik hangot).

Ja és szerintem vegyél egy használtat. Én is úgy vettem, semmi baja.

2015. júl. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocsi, YPT, nem YPRT.


+használtan 20 ezer volt

2015. júl. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Deczki Anda válasza:
Szerintem is az a legjobb hangzasu ami legjobban hasonlit a zongorahoz.
2015. júl. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!