Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen laptopot érdemes venni?

Csepkó M kérdése:

Milyen laptopot érdemes venni?

Figyelt kérdés

Max 90 ezer forintra gondoltam, többet nem szeretnék rá költeni+ a hűtő.

ASUS-ra gondoltam 4GB rammal, ha jól tudom ez a minimum. Proci 4 magos ebbe az árba még belefér? És lehet és benne cserélni dolgokat? Pl majd a ramot növelni vagy bármi mást?Emagról rendelnek, ott olcsóbb. GTA 4 vagy 5-tel szeretnék majd játszani



2015. júl. 19. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem túl valószínű, hogy 90 ezerből olyan laptopot kapj, amin elfutna a GTA 5.
2015. júl. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb lehetetlen...meg kell szorozni a keretet legalabb 2-vel ilyen igenyek mellett.
2015. júl. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem akkor az mindegy, de lehet-e bővíteni a laptopot?Proci( Nagyobb Ram, Proci)
2015. júl. 20. 02:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Ramot es hardot eleg konnyen. Procit is a legtobbnel lehet.
2015. júl. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ebben a kategóriában integrált a videókártya. És mivel a processzorok sem az erősebbek vannak ebben az árban, ezért a videókártya harmat, főleg az említett játékokhoz.
2015. júl. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!