Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem megy a set-top-boxom?

Miért nem megy a set-top-boxom?

Figyelt kérdés
Régebben az analóg adásokat egy néhány m-es drótszállal fogtam, valamennyire szemcsés volt a kép, meg néha recsegett, de lényegében nézhető volt. Ugyanezt a drótot bedugtam a set-top-boxba és egyszerűen nem talál semmit. Mekkora antenna kell egy set-top-boxnak, hogy normálisan működjön?

2015. júl. 20. 04:26
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

DVB T-s a box?

Ha analóg bejött, digitálisnak is kéne jönnie.


Én ilyet használok:

[link]


M1-M4, Duna, Orf, Szlovén 1-2 Hd jön vele.

2015. júl. 20. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Didgitális adást akarsz fogni egy analóg STB-n?
2015. júl. 20. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A félreértések elkerülése végett régebben analóg tv-n néztem az analóg adásokat. Később beköttetünk egy műholdas tv-t, amelyet pár napja lemondtunk, de vettem egy STB-t, amely természetesen digitális. Csak az a gond, hogy ugyanazzal a drótszállal amellyel régen az analóg adásokat fogtam, valahogy nem fogja a digitális adásokat és nem hajlandó az STB se vételt jelezni, se képet adni, ill. bárhogy állítgatom, nem jön be egyetlen adás se, pedig az analóg rendszerben (képletesen szólva, de néha érthető volt szó szerint is) egy darab rozsdás vasszöggel is lehetett tv-zni.
2015. júl. 20. 05:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Végülis a mindigtv ingyenes adásait szeretnéd?
2015. júl. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De ugye nem DVB-S (parabola) set-top-boxod van?

Azzal nem fogsz földi sugárzású adást nézni. :-)

2015. júl. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
MinDig TV-s STB-re gondoltam, igen. És csak az ingyenes adásokat szeretném fogni vele.
2015. júl. 21. 03:10
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem egy aktív szoba antenna elég lesz.. nekem is így volt
2015. júl. 21. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!