Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az gáz, ha egy lány xboxozik?...

Quasar07 kérdése:

Az gáz, ha egy lány xboxozik? Nem szeretnék túlzottan "elfiúsodni". Vannak itt olyan lányok akik szeretnek xboxozni?

Figyelt kérdés
Mik a legjobb lányosabb Xbox 360 játékok?

2015. júl. 21. 00:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mért lenne gáz? Szórakoztat? Akkor játssz.


Ez alapból se " elfiúsodást " jelent, más országokban totál megszokott ha a lányok játszanak, csak valahogy MO maradt vissza szokás szerint.

2015. júl. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 K. D. G. válasza:
100%
Dehogy gáz én is szoktam (csak nekünk PS3-unk van). Az én kedvenceim az autóversenyesek :)
2015. júl. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Nem gaz sztem. En a baratommal fifazni szoktam ps3-on :) Raadasul fradista vagyok es rendornek keszulok... Sztem a 'fiussagot' ezek nem meritik ki. Legalabbis nalam. En nem vagyok fius, teljesen noies vagyok azok 'ellenere', amiket elobb irtam. Szamomra az a fius, aki ugy oltozik/viselkedik, attol, h egy lany, olyan dolgokat csinal (gondolok itt pl szorakozasra->xbox), ami altalaba a fiuk tevekenysege, abba nincs semmi, inkabb csak masabb leszel a tobbi lanytol, es nem akarsz rajuk hasonlitani :)

Lanyosabb jatekok pedig... lehet sablonos, de pl.: Sims. Inkabb lanyos jateknak gondolom, amivel sokat lehet jatszani, lefoglal stb. De pl.: amikor en regebben wii-ztem volt egy jatek, amibe kellett menni egy karakterrel es kulonbozo feladatokat kellett csinalni, epuleteket epiteni, csomo jo cucc volt benne :) Nevere sajna nem emlekszek, de nekem tetszett.

17/L

2015. júl. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
xbox itt is, de pc is:) És nem gáz. Miért lenne az? Am jó játékok: skyrim:3 meg még bioshock, mirrors edge amíg ki nem készít, halo. A többi pcre inkább:) 18l
2015. júl. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Ja bocs, ezek nem lányosak, de nagyon jók^^
2015. júl. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezek az idióta sztereotípiák...

Miért lenne kizárólag férfi szórakozás a videójáték? Miért fiúsodna el valaki attól, mert játszik?

2015. júl. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem gáz, sőt. Ez is egy közös elfoglaltság lehet. Hajrá játsz nyugodtan!
2015. júl. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
nem nem gáz ,és etől még nem fiusodsz el.
2015. júl. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
77%

nem gáz,én is szoktam ;)

Én Gta-zok,Assasins Screed vagy hogy kell írni xd,meg autóversenyzős valamivel játszok

14/L

2015. júl. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Mi fiúk elég sokan az ilyen lányt hívjuk "álomlánynak", aki szeret xboxozni/psezni vagy gépen játszani a sima "lányos" dolgai mellett :D

15/F

2015. júl. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!