Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha megveszem a watch dogs-ot...

Ha megveszem a watch dogs-ot boltban nem steamen akkor, hogy kössem össze steammel? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy arma kettőm és azt amikor cd-ről feltelepítettem nem érzékelte a steam és ott kellet aktiválnom és letölteni tehát hogy működik ez ha cdről teszem fel a watch dogsot az úgy nem steames? Vagy aktiváljam a kóddal és töltsem le? Bocsi elég hülye vagyok hozzá.

#Watch Dogs #Steames aktiválás
2015. júl. 23. 11:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen. Aktiváld steamon a kódot, és onnan töltsd le. Ott meg lesz neked minden, csak a hátránya, hogy le kell töltened ugye. Az sem mindegy hogy mennyire van terhelve a steam szervere(i) mivel töltheted le teljes letöltési sebességeddel, avagy töredékével is.
2015. júl. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A Watch-Dogs UPlay játék. Ha Steamen veszed meg, akkor is UPlay-en kell aktiválnod.

Ha boltban veszed meg, akkor csak tedd be a DVD-t és kövesd az utasításokat.


Steamel összekötni nem tudod, csak legfeljebb, ha nem Steam játékként hozzáadod.

2015. júl. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor nem lehet aktiválni steamen? De ha lehet akkor teljes értékű lesz ezt úgy értem hogy olyan lesz mintha steamen venném minden mod meg ilyenek elérhetők lesznek?
2015. júl. 24. 12:35
 4/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy teljes értékű lesz. Ubisoft játék, a UPlay az Ubisoft saját "Steam"-je, amit minden újabb játékába beletesz.
2015. júl. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Bocs hogy ennyit értetlenkedek de ha jól értelmeztem akkor nem lehet steamen aktoválni hanem azon a Uplay-on? Mert egyik haverommal akartunk multizni majd benne és akkor a uplay-on kersztül lesz rá lehetőség?
2015. júl. 25. 11:17
 6/13 A kérdező kommentje:
Ja meg nem jókat hallottam erről a Uplay-ról utánaolvastam és ha steamen nem lehet aktiválni lehet meg se veszem.
2015. júl. 25. 11:22
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen, Ulay-en keresztül megy a multi.

Újabb Ubisoft játékoknál már nem lehet sajnos megúszni.

Amúgy pont a multi az egyik legjobb rész benne, főleg ismerőssel. A single player rész inkább elmegy kategória. Ha jó játékot keresel, ami GTA jellegű, de nem GTA, akkor ajánlom a Sleeping dogs-ot. Az full Steames, a Squeare Enix még nem különcködik.

2015. júl. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Értem köszi de nem tudom ismered e az amd gaming evolved-ot azon lehet megveszem a sleeping dogs-ot de amúgy hogy működhet hogy aktiváló kulcsot küld vagy mi.
2015. júl. 25. 17:36
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom mire gondolsz pontosan.

Ha nem boltban veszed, vagy Steamen, akkor egy kódot kapsz, amivel Steamen lehet aktiválni.

2015. júl. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De calameik nap azt olvastam uplay kötelező
2015. júl. 26. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!