Samsung UE 40es 3D (nem smart) TV-re 5.1es hangfal szett?

Figyelt kérdés
Szeretném 5.1-el ellátni a tv-t, de nemtudom milyet vegyek amit le is tud kezelni normálisan. Nincs se dvd lejátszó, se set top box, csak a tv. Ötletek?

2015. júl. 26. 07:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kell egy erősítő és optikai kábel.
2015. júl. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Olyan szett amelyiken van optikai bemenet.
2015. júl. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Oké ezt már mondták mások is, csakhogy szerintem nincs optikai bemenet a tv-n. Akkor hogyan? Meg esetleg valami pontosabbat tudnátok linkelni?
2015. júl. 26. 12:19
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél olyan erősítőt amin van HDMI is.
2015. júl. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

" csakhogy szerintem nincs optikai bemenet a tv-n. "


Neked kimenet kell.(gondolom van a készülék hátulján)

Az szetten(erősítőn) legyen bemenet.

2015. júl. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen, kimenet kell, de nincs sztem a tv hátán ilyen csatlakozó..


A hdmi kábeles megoldás hogy működik? Ha pl rákötöm a másik hdmi porton a laptopot, akkor is képes a hangot kinyomni az 5.1re és megjeleníteni a képernyőt?

És továbbra is várnék esetleg linkeket a pontosítás érdekében. :)

2015. júl. 27. 08:24
 7/11 anonim ***** válasza:
Kell venni egy HDMI csatlakozóval ellátott erősítőt, számodra nincs más megoldás az 5.1 eléréséhez. Keress erősítőt ami megfelelő a hangfalaid számára (aktív/passzív, ohm, teljesítmény) és legyen rajta HDMI!
2015. júl. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És le fogja tudni kezelni a vázolt gép csatlakoztatási dolgot is?
2015. júl. 27. 16:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem fogja. A TV-t és az erősítőt kell összekötni egy HDMI kábellel. Az erősítőbe meg ugye a hangfalaid is mennek.
2015. júl. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azt értem, hogy a TV meg az erősítő 1 hdmi. De a tv-nek 2 hdmi csatlakozója van. Ha rákötöm a laptopot, akkor a gép a tv hangszóróit használja. De ha mindeközben a tv a másik hdmi csatlakozón keresztül egy erősítőre, az pedig hangfalakra van kötve, akkor amit a gépen elindítok filmet az is ki kellene hogy menjen az erősítőre a másik hdmi kábelen keresztül, nem?
2015. júl. 28. 07:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!