Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » IPod letiltva, csatlakozás...

IPod letiltva, csatlakozás itunesra, nem tudok semmit, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Kaptam egy angol embertől (akit nem ismerek) még régebben egy iPod touchot. Az övé volt, részegen elnyomkodta a kódot, majd nekem adta, mivel tele volt, így nem volt rá szüksége. Megmondta a kódot, majd a kezembe nyomta. De eszembe sem jutott, hogy az iPod angol, és a csávó ID jét és jelszavát sem tudom....

Feltöltöttem, a készülék ezt írja ki:

iPod is disable connect to iTunes


Mi a fenét kezdjek vele? A cucc angol és nem tudok semmit. Akkor ennek lőttek? Köszi előre is!



2015. júl. 26. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szóval most azt várod, hogy segítsünk egy lopott iPod-ot feltörni??? Na azt várhatod. Add le a rendőrségen, mielőtt ők csengetnek nálad, mivel ez jogtalan eltulajdonlás és börtönbüntetéssel sújtható. Ez meg nagyon rossz duma, hogy egy részeg angoltól kaptad, nagyon átlátszó.
2015. júl. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a vacak nem az enyém, hanem barátnőm miatt irtam ki. Aztan elloptak tole, mar en sem ertem az egeszet. De minden esetre engem nem erdekel a tema, es elhiszem, hogy nem ram értetted, mert nem tudtad, hogy nem nalam volt, de nem kene vádaskodni.
2015. dec. 13. 22:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Haha. Ezzel meg is van magyarázva. :)
2015. dec. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!