Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Smart tv össze kapcsolása...

Smart tv össze kapcsolása asztali számítógéppel HDMI kábellel lehetséges?

Figyelt kérdés

Van egy Orion OT3215 LED/S smart tvm és vettem hozzá egy HDMI kábelt, de nem tudom csatlakoztatni a számítógépre mert nincsen rajta a HDMI csatlakozó fejnek megfelelő csatlakozó. Új gépet vegyek vagy esetleg meglehet oldani máshogy a problémát? Bele lehet rakni a csatlakozó fejet, vagy más fajta kábel kell? Hozzá tartozik hogy a gép már vagy 8-10 éves, ritkán használom, akkor is film nézésre csak.

Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2015. júl. 27. 21:29
 1/4 Osynho ***** válasza:
Nem hdmi fej kell, hanem egy videokártya. Viszont, ha 8-10 éves a gép, akkor lehet, hogy nem is érdemes foglalkozni a bővítésével.
2015. júl. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem is nagyon akarom bővíteni. Másképp milyen kábellel vagy hogy tudom a kettőt csatlakoztatni?
2015. júl. 27. 22:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha van a TV-n VGA akkor azzal is össze tudod kötni. Ha nincs akkor nem nagyon van rá más ehetőség.

De van egy olan gond, hogy egy 8-10 éves gép nem biztos, hogy elviszi FHD-ben, 720p-ben talán. De az a minimum, hogy a film élvezhető legyen.

2015. júl. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Osynho ***** válasza:

"Nem is nagyon akarom bővíteni"


Pedig erről szól a kérdés. :

2015. júl. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!