Miért szidják az applet azzal, hogy szar játékra? (Lényeg lent)

Figyelt kérdés

Szóval... Mint tudjuk az iMac, MacPro, MacBook stb nem jó játékra.

Ezek munkára, netezésre , zenehallgatásra és ehhez hasonlókra jók. Az Apple tudomásom szerint sose alított ennél többet a cuccaikról legfőképp azt nem hogy játékra való lenne... Nos akkor kérdem én , miért szidják ezért az Applet? Amikor ez alap dolog hogy ezek nem arra vannak hogy 2000fps en told a cod2-t :D , mindig ezt olvasom/hallom hogy fuuu milyen nagy szar mert rosszak a játékok rajta.

Én nem vagyok fan, minden gyártótól van cuccom de ez már rég óta zavar, mert totál értelmetlen.



2015. júl. 30. 18:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Csak hogy egy példával éljek ez az egész kb olyan mintha egy súlyemelőt hasonlítanál egy futóhoz , a futót szidod mert nem tud felemelni 200kg-ot a súlyemelőt meg azért mert nem tud 9 másodperc alatt 100 métert futni. Szerintem ennyi értelme van ennek.
2015. júl. 30. 18:42
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Mert a sok kretén megvesz félmilliós gépet/tabletet/telefont akkor elvárja, hogy a GTA 5 fusson rajta, még akkor is, ha a windows 98as időszakból kiturkált processzor és videokártya van benne.

Múltkor egy gyerek felvolt háborodva gyik-en, hogy leszedte a Linuxot, de nem járt hozzá semmilyen hack, mert ő úgy tudta, hogy Linux-szal pikk-pakk fellehet törni a Pentagon rendszerét :D

2015. júl. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

....no comment xD

De ha csak ezek a faszok lennének :D de ezernyi videó van arról hogy a gamer pc-t hasonlítják egy Machez... Olyanok akik elvileg értenek hozzá.

2015. júl. 30. 18:50
 4/4 A kérdező kommentje:
Na meg a nagy kedvencem a konzol vs 1 milliós szuper pc... Ezeket sosem fogom megérteni.
2015. júl. 30. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!