Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ipaden miért nem indul el az...

Ipaden miért nem indul el az indavideó?

Figyelt kérdés

Az egészben az a legérdekesebb, hogy ezt egyik pillanatról a másikra csinálta, és csak a hosszú időtartamú (20-40 perces) videóknál. Épp egy sorozat egyik részét néztem, simán elindította, meg hát már hónapok óta nézek rajta indavideókat, és tegnap, mikor meg akartam nyitni a következő részt, már nem indította el. Azóta semmilyen más hosszabb videót nem nyit meg, CSAK AZ INDEVIDEON! Plusz még ami érdekes, hogy az iPhone.omin viszont működik... Tehát ezek szerint az Ipaddel lett vmi gond... csak nem tudom mi...

Ha valaki tud segíteni, azt nagyon köszönöm!



2015. aug. 1. 13:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Indíts újra, más ötletem nincs.
2015. aug. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!