Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lehet-e az analóg kábel tv-t...

Lehet-e az analóg kábel tv-t átállítani digitálisra?

Figyelt kérdés
Amikor átteszem ATV-ről DTV-re, csak 1-2 csatorna lesz HD, a többi "Kódolt csatorna". Tudna valaki segíteni, hogyan tudnám nézni azokat is? Kell-e beszélni a szolgáltatóval?
2015. aug. 2. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
A szolgáltató ad hozzá megfelelő egységet. A mindig TV-hez meg veszel a Tescoba. Az ingyen csatornákhoz ( 7 db ) elég a 6000 ft os. Ha kódolt csatornákat is akarsz nézni, akkor olyant kell venni, amin van kártyafogadó hely.
2015. aug. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az 1 CI kártyafoglalat azt jelzi?
2015. aug. 2. 21:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen.

Egyébként most melyik szolgáltatónál vagy?

2015. aug. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
NET TV. Sajnos eddig nem válaszoltak az email-emre. A weboldalukon pedig nem adtak megfelelő információt, hogyan érhetem el a HD minőséget.
2015. aug. 3. 13:13
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem a honlapjukat, és úgy látom külön vannak analóg, és digitális csomagjaik.

Először elő kell fizetni digitális csomagra, utána lehet kérni HD csomagot.

Bár elég drága. 2000 Ft-ot kérnek el a HD csomagért.

Persze nem biztos hogy így van. Valóban nem teljesen egyértelműek a honlapon szereplő dolgok.

Szerintem hívd fel őket telefonon.

2015. aug. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Drága? Mi a sima analógért, amin van 50 csatorna 3600 Ft-ot fizetünk...

Köszönöm a válaszod, kedves vagy! :)

2015. aug. 3. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!