Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Aki ért a hifikhez, lehetne...

Aki ért a hifikhez, lehetne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Tudjuk apuról, hogy szeretne egy hifit és most szeretnénk meglepni vele. De én baromira nem tudom, hogy melyik lenne a megfelelő, anyu meg pláne nem.

Ezeket nézegettük:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Neki nincs iPod-ja, meg iPhone-ja sem, szóval ezt nem használná ki bennük. Cd-t, rádiót, esetleg kazettát hallgatna rajta.


Előre is köszönöm a válaszokat!!



2015. aug. 4. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek közül én ezt választanám: Philips MCM2300/12

vagy az LG-t. Kazettás magnó nincs egyikben sem.

2015. aug. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kuglofff11 válasza:

Meg szeretném kérdezni, mekkora összegben gondolkodsz?


Sajnos az általad felsorolt cuccok a nevükben HiFik csak.


ha CD-t Rádiót ill. kazettát szeretne használni, akkor jobban jársz hangminőség szmpontjából régi használt cuccokkal, mert lényegesen jobb a hangminőség, amit elérhetsz. Ez egy példa:

Sony TA-AX500 erősítő

Sony TC-K444, vagy TC-K555 magnó

Sony ST-JX310L rádió

EQ is szóba jöhet, ha kell

Orion HS500, HS280 jó állapotú hangdoboz. Esetleg jó állapotú JBL LX széria, ez még éppen HiFi.


Ha szétnézel egy használt HiFi oldalon, ehhez hasonló komponenseket használtan nagyon olcsón meg tudod venni, illetve ilyen használt HiFi boltokban meg is tudod hallgatni, hogy milyen, meg müxik-e normálisan.


A hangminőségről elég annyit tudnod, hogy a felsorolt komponensek simán leverik a vadiúj 300.000 ért vásárolt Yamaha házimozi rendszeremet (az AV erősítő volt annyi), és nálam (30) öregebbek, hibátlanul üzemelnek. Sztem így úszod meg legolcsóbban.

2015. aug. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

www.euronics.hu/samsung_mm_e320-p18578.html


Ezt ajánlom! teljesítmény miatt is, azért 5w osat ne vegyél, ez 20w, ez a legszimpibb nekem samsungokkal meg vagyok elégedve.

2015. aug. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!