Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy magnat rapbull autóserősít...

Claudya kérdése:

Egy magnat rapbull autóserősítővel kapcsolatban kérném segítségeteket mi lehet a hiba oka?

Figyelt kérdés
Ha bekapcsolom az erősítőt csak recseg a mélynyomó de nem gyullad ki a piros protect led hanem egyszerüen kikapcsol (kialszik a zöld led). Ilyenkor az rca kábel is felforrósodik, egy fejegységet már ki is füstölt. Vettem új rca kábelt uj fejegységet a mélynyomót leteszteltem másik erősítővel tökéletesen működik. Mi lehet a probléma az erősítővel?

2015. aug. 5. 23:44
 1/7 dirtboy ***** válasza:
ne kísérletezgess inkább,vidd szakemberhez majd kiméri mi nem jó
2015. aug. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, valószínű hogy az lesz csak gondoltam hátha van valami egyszerűbb oka.
2015. aug. 6. 09:06
 3/7 anonim ***** válasza:

okos vagy hogy veszel egy új RCA-t és fejegységet mikor egyet már kinyírt, hátha kinyír mégegyet, akkor lesz a leggazdaságosabb a dolog.

Halottál már olyan dologról hogy rövidzárlat? Szerintem ha egy járókelőt megkérdezel hogy forrósodik az erősítő, akkor mi a baja, azonnal rávágja hogy rövidzárlat, ehhez nem kell sok ész.

2015. aug. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen persze de nem gondoltam hogy az erősítővel van a gond mivel a biztosítékokat nem vágta ki ami ALAPBÓLaz erősítőben van. Légyszives kíméljetek az ilyen nevetséges válaszokkal a hiba oka megvan (erősítő) csak a kérdésem annyi volt hogy mi okozhatja ezt az erősítőven.
2015. aug. 6. 19:37
 5/7 dirtboy ***** válasza:

légyszíves ne többesszambán beszélj,a hiba oka nincs meg,édes kevés az hogy hiba oka erősítő.

akkor lesz meg a hiba oka ha erősítőn belül is meg lesz hogy mi okozza,utána dől el hogy érdemes e javítani vagy sem.

ha kapásból új erőt szeretnél venni akkor persze elég annyit tudni hogy az erő a ludas,akkor kidobod és veszel másikat.

2015. aug. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az egy dolog hogy nem veri ki a bizosítékot, attól még lehet zárlatos. Nekem 14 éve van egy erősítőm, már a harmadik autóban teljesít szolgálatot. Mikor Tokyo-ban dolgoztam, ott vásároltam és hoztam haza, egy Pioneer márkájú erősítő, ami már abban az időben is 100 000 ft felett volt. A magnat egy szint alatti dolog, nem kell tőle sok éves működést várni, főleg ha maxon volt járatva és ha nem is te vagy az első gazdája, mert úgy nem ismered az előéletét. Vegyél egy normális erősítőt és nem lesz gond vele.
2015. aug. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
amúgy nevetséges te magad vagy kérdező! Ha észreveszed hogy nem jó, akkor a legelső hogy lepróbálod másik erősítőn a mélyládát. De az hogy melegszik és egyből lekapcsol, az már önmagában elég ahhoz, hogy az erősítővel van gond, ilyenkor normális ember nem vágatja haza a fejegységet hanem kiszedi az erősítőt azonnal és elviszi oda ahol értenek hozzá.
2015. aug. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!