Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » HDMI kábellel csak a kép megy...

HDMI kábellel csak a kép megy át az okostévére. Ha a hangeszközök beállításainál alapértelmezettre teszem az AMD HDMI output-t, akkor a mediaplayer meg sem nyitja a fájlt, hibát mutat. Miért nincs audio átvitel az okostévére?

Figyelt kérdés

Eddig HDMI kábellel szépen ment az okos tv-n minden.

Amiket tettem eddig:

- Engedélyeztem windows update frissítsen mindent.

- kipróbáltam másik hdmi kábelt, semmi változás.

- Megnéztem az eszközkezelőben a hangeszközöknél az AMD high definition audio device-t és frissítettem volna az illesztőprogramját, de a legfrissebbet használja. Ugyanitt IDT High Definition Audio Codec is a legfrissebb.

- Új modemet kötött be nemrég az internetes csávó, de az nem hinném, hogy ezt befolyásolja.

Ha másik lejátszóval csinálom (VLC) akkor az elindítja a képet, de hang se laptopon se tv-n.

Tv: SAMSUNG UE32H5570

Laptop Dell 5 éves.



#tévé #HDMI #TV #okostévé #Audio probléma #smarttévé #nem megy át a hang az okostévére
2015. aug. 6. 09:18
 1/2 anonim ***** válasza:
VLC-n hangbeállításoknál AMD HDMI output legyen, a hangeszköznél ( óra mellett ) pedig szintén ezt kell váltani, nálam legalábbis így kimegy az LG tv-re a hang is HDMI-n. Esetleg a hangnál lehetne ez az alapértelmezett eszköz.
2015. aug. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
HDMI output van beállítva alapértelmezettnek, hang mégsem megy át. Nekem is működött, míg az internetszerelő nem járt itt és nem kötött be új modemet, amin keresztül jön a tv, a net és a telefon.
2015. aug. 6. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!