Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol lehet ehhez hasonló mini...

Hol lehet ehhez hasonló mini rádiót venni, amire rátudom csatlakoztatni a pendriveomat?

Figyelt kérdés
[link]

2015. aug. 8. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Piaconok néhány ezres egy ilyen
2015. aug. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Néha olyan helyeken, hogy nem is gondolnád. Én egyszer a Penny Marketben vettem egy ilyet:

[link]

Jó cucc, még micro SD kártyát is lehet bele rakni, plusz hangszóróként is használható pl. számítógéphez.

2015. aug. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy ilyesmi mp3 lejátszót láttam egyszer a piacon Music Angel néven, 3500 forint volt, boltokban 5ezer szokott lenni ugyanez
2015. aug. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is 5 ezerért vettem, de ez nem csak mp3 lejátszó. Rádió, hangszóró, stb. És az Orion azért csak megbízhatóbb márkanév, mint egy piaci Music Angel. Persze már az Oriont is Kínában gyártják, de hát mit nem? :)
2015. aug. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a két lejátszó, csak a cimke más, illetve az egyik drágább, annak ellenére, hogy nem jobb, viszont kapsz rá garanciát
2015. aug. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindegy, piaci elektronikai cuccokban még biciklilámpa terén sem bízom. Nem ez a hitvallásom, csak volt már jónéhány negatív tapasztalatom. :)
2015. aug. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!