Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a különbség/melyik a jobb...

Mi a különbség/melyik a jobb a playstation vagy az xbox? Ti melyiket ajánljátok és miért?

Figyelt kérdés
Idáig mindig pc-n játszottam, szóval ebben a témában kezdő gamer vagyok várom az információkat és a véleményeket! :)

2015. aug. 9. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Különböző a kontrollerük, nagyobb áruházakban ki tudod próbálni őket, és eldöntheted, neked melyik áll jobban kézre. Ezen kívül nincs köztük túl nagy különbség, talán PS-re több az exkluzív játék. Magyarországon (meg úgy Európában) a PS amúgy jóval elterjedtebb, talán ezért érdemes inkább azt venni, mert a barátaidnak nagyobb eséllyel lenne szintén PS-e.
2015. aug. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A jobb egy szubjektív fogalom szal abba nem mennék bele.

Az én tapasztalataim szerint a Box kontrolere kényelmesebb de a PS-é se vészes mindenesetre ha PS3-t veszel ahhoz már vehetsz DS 4-es kontrolert ami sokkal jobb. A 4 meg alapból azzal van.


Ami még fontosabb azok a játékok.

Na most igazából Boxra kemény 3 van a Halo, Forza, és Gears. PS-re ennél jóval több UC, KZ, Beyond, God of War, Resistance, Journey, RNC-k, GT....


A PS3-ba van ugye Blu-ray mivel a játékok eleve azon vannak. De nem hiszem h filmeknél megérne neked 5 E-t per film. Páne h az emberek többsége csak 1X néz meg mindent.

7-genböl mind 2 törhető, de ebből csak ennyit tok.

Nekem minden eredeti.


Ja a PS3-hoz még ingyenes a multi már ha találsz olyat amihez még fut szerver.

Így most más nem ugrik be am nekem van mind 2.

Már mint PS3 meg 360. De a 8 gen az kb ugyanez.

2015. aug. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!