HammerFist kérdése:

Mi a véleményetek a DVD lejátszó olvasó fej cseréjéről?

Figyelt kérdés

Nna,munkatársamnak van 2 dvd lejátszója,egy divx-es és egy sima.

Namármost ő azt állítja hogy kicserélte a sima lézerfejét a divx-esére és attól a sima dvd lejátszó elviszi már az mp3 zenéket is. :D

Hát nem vagyok szakértő de az az olvasó lézer nem külömb a másiknál sztem.

Tudtommal vmi kódolás kell hogy lejátsza a sima az mp3at meg a divx-et.



2015. aug. 14. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem, hogy az a DVD lejátszó lejázszotta az mp3-akat a fejcsere előtt is, mert mindegyik kezeli.

A másik, hogy a "fejcsere", az nem úgy megy hogy pikk-pakk ebből átteszem a másikba és voálá megy pöccre minden, eléggé macerás dolog.Sok szaki inkább be sem vállal ilyen munkát, ahol cserélni kell az optikát.

Szerintem kamuzik a munkatársad :)

2015. aug. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mind kezeli?

Észre sem veszi a sima! Annak nincs fájlkezelője.

De kamuzik az biztos.

2015. aug. 14. 21:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát eddigi életemben megfordult nálam úgy 10-15 DVD lejátszó (sajátok és ismerősök hibás készülékei, melyeket ide adtak , hogy ugyan nézzek már bele, mert nem működik) és mindegyik kezelte, lejátszotta az mp3-at.

Az elsőt kb. 2002-ben vettem.Nagyon alap készülék volt, de már az is kezelte az mp3-at.A divx -et természetesen még nem.

Amúgy milyen típusú az a DVD ? És mikori gyártmány?

2015. aug. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát azt nem tudom,de biztos hogy az alapok észre sem veszik az mp3 fájlokat mert nekünk is volt annó alap lejátszónk. Az audió cdt rögtön elindította meg a műsoros lemezeket. Az mp3-mal teli cdket wrong disc-ként ismerte be.

Mindenesetre a lézerfejnek biztosan semmi köze az mp3 beismeréséhez.

2015. aug. 15. 08:48
 5/6 Szirty ***** válasza:
100%
Nem az olvasó fejen múlik hogy tud-e MP3-at.
2015. aug. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Naugye.
2015. aug. 15. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!