Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az igaz hogy xbox one jatekok...

Az igaz hogy xbox one jatekok 720p-ben futnak es a ps4 jatekok 1080p-ben?

Figyelt kérdés
Xbox onet akarok mert olcsobb es a multi is olcsobb meg stabilabbak a szerverek is de a haverom egyfolytaban le akar beszelni rola hogy ps-t vegyek mondjuk eleg nagy sony fanboy....

2015. aug. 15. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ps4em van meg egy ps3is, viszont en nem akarom rád erőltetni igazából a multi amúgy nem olcsóbb és ha van ps3 v vita akkor 15 ezer egy évbe és mind a 3 platformra kapsz egyszerre játékot szóval a multi szerintem megéri.amit írtál az igaz a ps4 bár nem minden játékot de legtöbbet 1080pbe viszi míg az Xbox one kisebb felbontásban de ez annyira nem látszódik meg maximum azok szúrják ki akik pcn ultra felbontásban 60 fps mellett játszanak bár de ugye ezek nem a konzolosok. Itt a döntő ink a játék felhozatal tény h nekem ugye a ps4es Tetszik nem hiába vettem azt de nézd meg mindkettőt és amelyiken jobban bejönnek az exkluzívok azt vedd meg mint mondtam nekem a ps4 jobban bejön de az Xbox one is egy jó konzol :)
2015. aug. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű megnézed mindkét konzolon az exkluzív címeket, és amik jobban érdekelnek azt válaszd...amúgy PS4 szavazok én is!
2015. aug. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Enis ps4 mellett lennek mert exkluziv jatekok ott tetszenek jobban ill ps3 volt eddig... De ez most olcsobb es kar am is jobb boxban:)
2015. aug. 15. 15:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Hol rendeled?
2015. aug. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Xbox One
2015. aug. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lol trolololo xbox one xd nehogy olyat vegyél xd ps4-t vegyél ha nem akarsz kidobott pénzt :)
2015. aug. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire pénzéhes a kiadó legtöbbször tróger munkát végeznek pl.Forza5-6 Dark Souls2 1080p-ben fut az XO-n szóval nem a konzollal van a probléma.
2015. szept. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!