Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » VIDEOTON DC 2550 hangfalpárt...

VIDEOTON DC 2550 hangfalpárt egy 200 wattos erősítővel megéri megvenni 17. 000 Ft-ért?

Figyelt kérdés
Nekem arra kéne, hogy a szobámba zenét tudjak hallgatni, meg a számítógépre szeretném rákötni.

2015. aug. 15. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
17 ért megéri, viszont számítógépre szobába zenét hallgatni nem olyan jó ötlet. Kivéve ha utálod a szüleidet és a szomszédokat.
2015. aug. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az nem lényeg, én szeretek hangosan zenét hallgatni.. :D
2015. aug. 15. 17:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg ki tudja nyomni az erősítő a 200 W-ot, a 2550 meg fogja adni magát, ez biztos.
2015. aug. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem inkább gyanúsan olcsónak tűnik. Lehet, hogy valami buherált, somogyi hangszórós Videoton hangfal lesz, ami már csak árnyéka önmagának, vagy fele hangszóró nem jó benne. Meg lehet, hogy kamu az erősítőt valami buherált, vagy az is lehet,. hogy a fogyasztása 200 Watt, ami azt jelenti hogy 2/50 wattos, ami még mindig bőven több mint elég lesz amúgy.


Ha aránylag jó állapotú a Vidi megami épkézláb erőstőt kapsz, akkor nagy vétel.

2015. aug. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kostyatomi válasza:
Figyelj szerintem megérte neked, mert szart nem adok el te kis b*zi :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2015. szept. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Siker?
2023. aug. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!