Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri megvenni egy ps4-et...

Megéri megvenni egy ps4-et meg a gta5-t? 17/F Jobb lenne magamra költeni?

Figyelt kérdés
vagy inkább ne költsek ilyenekre?

2015. aug. 16. 10:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
költsd egy csajra, szórakoztatóbb lesz :d
2015. aug. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért ha veszel egy ps4-et meg GTA V-öt akkor nem magadra költötted a pénzt?
2015. aug. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem ps4em van karácsonykor vettem nos nekem ps3am is volt a gta5 még elorendelve érkezett 2013ban azóta is néha felmegyek onlinera tehát a játékidővel nem lesz gond elég sokáig el leszel vele a ps4ről nekem nagyon tetszik en azt mondom vedd csak meg elég jól el leszel vele meg ugye ez a mostani generáció szóval van egy pár éve :)
2015. aug. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*Ps3 is van még mindig megvan :D
2015. aug. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben a PS4 árát inkább asztali számítógépre (esetleg a már meglévő fejlesztésére) költeném. Játszani ugyanúgy tudsz rajta (ha nem jön be az egér+billentyűzet, konzolos kontrollert is vehetsz), viszont sokkal több mindenre tudod használni a játékon és filmnézésen kívül.
2015. aug. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Te tudod.


Jó dolog a PS4 és a GTA V, de ~120-130 ezer forintból sok mindent lehet venni, valakinek ez a fontosabb, valakinek az.

2015. aug. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Én a helyedben a PS4 árát inkább asztali számítógépre (esetleg a már meglévő fejlesztésére) költeném."


A konzol árából veszel egy processzort meg egy videókártyát és elfogyott a pénz.

2015. aug. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Konzol mellé úgyis kell egy pc (hacsak nem annyiból áll a digitális életed, hogy telefonon tolod az instagramot és a messengert), legfeljebb nem olyan erős. A konzolos játékok másfél-kétszer annyiba kerülnek, ha mindezt számításba veszed, simán össze tudsz legózni magadnak egy használható gépet. Az egyetlen problémás pont a monitor/tévé kérdése. Ha netán már eleve van egy jó tévéd és várhatóan nem veszel rengeteg játékot, akkor a konzol érheti meg jobban. Ha viszont valami kellemes felbontású monitorod van, esetleg egyik sincs, akkor megint a pc oldalára billen a mérleg.
2015. aug. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Egy PS4/Xbox One árán vettem pc-t. Hát az Xbox 360-omon nagyobb élvezet volt játszani anno....
2015. aug. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Konzol azzoknak jó akik dolgoznak, 17évesen még gondolom az iskola padot koptatod..., mivel a játékok 18-20ezer ft kerülnek nem hiszem hogy megéri neked. Persze diákmunka mellett beleférhet havi 1db játék, illetve használtan jó árban adják el, annak az árából akkár 2db használt játék is kifér. Normális TV is kell hozzá, jóféle 2.1/2.0 hangrendszer se árthat, kényelmes kanapé se árt...
2015. aug. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!