Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vélemények és tapasztalatok...

Vélemények és tapasztalatok ezzel a hangfallal kapcsolatban? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

Genius SW-2.1 360 2.1

az árához képest jól szól?Vagy inkább másikat ajánlanátok ebben az árkategóriában?



2015. aug. 18. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Kicsit drágábban:


[link]


Én senkinek nem ajánlok 2.1-et, persze ha neked ez kellene mindenképp azt vedd. De érthető, hogy ezek nem fognak úgy szólni zenére mint a 2.0 sztereó társaik. Egyébként lehetőség szerint gyűjtenék külön erősítő és hangfal párosra, amit idővel meg lehetne támogatni egy aktív mélyládával. Ezt már normálisan lehet hangolni a sztereó szetthez.

2015. aug. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nekem nem kell ilyen komoly dolgokra. Nekem már szerintem ez a 2.1-es is megváltás lenne mert most egy nagyon gagyi "hangfal"-am van Tesco-ban vettem de nagyon rosszul szól! 1000 forint alatt volt :) még nem volt normális hangfalam úgyhogy szerintem marad a 2.1 :) de azért köszi!
2015. aug. 18. 11:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Rendben te tudod, a lényeg neked megfeleljen a többivel ne foglalkozz. További szép napot üdv.
2015. aug. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De szerinted megéri megvenni? (ebben az árkategóriában vagy válasszak másikat(ebben az árkategóriában) ? Csodát persze nem várok tőlle!! :D) Köszönöm türelmed! :)
2015. aug. 18. 17:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Nehéz mást találni 2.1-ben. Arra számíthatsz, hogy a jelzőfénye vakító lesz a lednek. A mély gondolom erőtlen kicsit, de ennyiért baráti áron van.

Logitech Z313 2.1 lenne közeli árban talán ami nagyobb népszerűségnek örvend, viszont azon meg nincs mély állítási lehetőség.

2015. aug. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!