Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nektek mi a vélemyényetek a...

Nektek mi a vélemyényetek a Lenovo 80E300CCHV LapTop-ról?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem magamnak a számítógépet és nagyon örülök neki. 24 hónapra szóló hitelben vettem, mert azt mondták nekem az Euronicsban, hogy így jobban megéri. Nem tudom. Majd elválik...

A másik, hogy 10.000Ft-ért kötöttem rá biztosítást. Szerintetek jól tettem? Így havonta körülbelül 5250Ft-ot kell majd kifizetnem...

Nektek mi a véleményetek erről a 80.000Ft-os notebookról?

A hasznos válaszokat előre is köszönöm...



2015. aug. 20. 21:51
 1/1 szántóvető ***** válasza:

erre mit lehet mondani?utólag már tökmindegy.baromi lassú lehet ezzel a procival meg 2 giga rammal.nem tudom hogy a biztosítás mire jó,erre nem tudok mit mondani.azt hittem hogy 0% thm-mel lehet vásárolni ebben a boltban.így 126 ezret kell fizetni összesen.kicsivel többért jobbat vehettél volna.milyen oprendszert tettél rá win7 32 bitest?

[link]

2015. aug. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!