Itthoni zenehallgatáshoz milyen ez a hangfal?

Figyelt kérdés

MK Audio LK-618USB


[link]


2015. aug. 25. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Linkelek párat honnan kéne elindulni mert ezz :Uhh. Ezt ennyiért.. viccelsz nevetséges még ránéznem is rossz. :/

Kifejthetnéd pontosabban mire is kell, de linkelek párat hátha megtetszik valamelyik igaz ezekhez még erősítő is kell :


[link]

[link]


[link]

[link]

[link]


Hangoskodós aktív hordozható hangtechnika állványokkal, titán 1" magassal keverőpulttal 2x150watt.:

[link]

2015. aug. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket.


Hangos zene hallgatáshoz kell, mély basszussal és tiszta hangzással.


Max. 100 000 Ft-ig (erősítővel együtt, ha passzív).

2015. aug. 25. 15:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Körülnéztem közben:

[link]


[link]


Passzívból max használtan lehetne vásárolni hangfalakból, mert az erősítő elvinné az összeg egy részét.


[link]


Pl.

[link]

2015. aug. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként 100e -ből nem nagyon tudod megváltani a világot, meg úgy 2db ládával sem. Kezdésnek persze jó kisebb kerti bulihoz összejövetelekhez. De komolyabb hangosításhoz ennél lényegesen több keretre lenne szükség. Akárhogy nézed mindenképp sokban van. Viszont mégse egy bóvli,- érzéketlen darabra áldozz mert annak nincs értelme. :)
2015. aug. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát, nekem csak egy 4*4 m-es szobába kell.
2015. aug. 25. 19:19
 6/6 anonim ***** válasza:

16nm-erre hát inkább többször is átgondolnám. Nekem is vagy "nagy" hangfalaim 12"-os érzékeny mélyközéppel és driveres magassal ,de nem nagyon erőltetem szobában. Egyébként a pro audio nem a finomságáról híres, inkább az erőteljes hangvisszaadásra törekszenek minél kevesebb befektetett energiával és jóval érzékenyebb hangszórókkal.


Egy igazi hifista máshogy képzeli el, annak idején az emberek boldogok voltak a saját épített TL vagy TQWT dobozzal és széles-sávú hangszóróval. Majd ezt hajtották egy kis 2x3 vagy 2x5 wattos C osztályú csöves erősítővel. Manapság annyira telített a piac a lomokból, hogy az valami hihetetlen. A minőség is felhigulni látszik, ami régen jó volt, kihasználva a nevet eladja a minőséginek mondott terméket arany árban pedig mit sem ér.


Szívesen segítek mindenkinek hangsugárzók és eszközök terén, de ne menjen az egészséged, hallásod rovására ezt ne felejtsd el.

2015. aug. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!