Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha most veszek egy laptopot...

Ha most veszek egy laptopot ami 2015-be jött ki akkor az körülbelül meddig lenne jó? 2017?

Figyelt kérdés
köszönöm
2015. aug. 25. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól is függ mire kell.

Én olcsóbb Lenovo ThinkPad-et vettem 2010-ben kb 400-euróért, most 5év múlva cseréltem a winchestert ssd-re. Az akksi még közepes.


A cégnél meg rendszeresen veszünk Siemens Speciális ipari laptopoket több Ezer euróért aminek bírnia kéne, és 2-3 év alatt Minimum az akksi meghal. De most épp egy gép is kinyúlt.

2015. aug. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy milyen gépet veszel.
2015. aug. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szántóvető ***** válasza:
amíg el nem romlik.én most készülök fejleszteni a kb 3 éves laptopomat mert olcsóbb mintha újat vennék.de nagyban függ attól is hogy milyet veszel,belépő szintűt-e vagy sokkal jobbat.ill hogy játékra kell-e mert akkor gyorsabb az elavulás.
2015. aug. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szirty ***** válasza:

"meddig lenne jó?"


Ez alatt mit kell érteni? Hogy meddig elég teljesítménye, vagy hogy meddig lesz fizikailag működőképes?


Az első attól függ mire használod. Amit ma tud futtatni azt pontosan ugyanúgy fogja futtatni 2 vagy 5 év múlva is.


A másodikat nehéz megjósolni. Én egy Dell Latitude D630-at használtam 7 évig. A mai napig tökéletesen működik, pedig ipari körülmények között tengődött.

Előtte egy Siemens Poweer PG-t. Atom stabil és strapabíró gép volt, vagy 8-9évig használtam (ma is működik még, de parkolópályán van).

2015. aug. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Előtte egy Siemens Poweer PG-t. Atom stabil és strapabíró gép Volt"


Igen de azóta leszoktak siemensék a jó gépröl. an még müködö PG740-em használatban, de a 3 éves Field PG M valami miatt halódik. Akksinak már vagy 1 éve annyi.

2015. aug. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szirty ***** válasza:

Hát lehet azóta kínában gyártják :)

A Field PG-kkel nincs tapasztalatom.

2015. aug. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igazából gyengébb játékokra és inkább film nézésre és internetezésre használnám.
2015. aug. 25. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!