Milyen Gamer fejhallgatót vegyek? (10. 000-20. 000) Lehetőleg legyen rajta mikrofon!

Figyelt kérdés
Ha kérhetem ne márkát hanem egy konkrét terméket ajánljatok!:)
2015. aug. 26. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Én már második éve nyúzok egy Ozone Rage ST-t. Igazából teljesen megvagyok vele elégedve, minden egyes nap használom több órát is. Játékra egyértelműen tökéletes, zene hallgatásnál már nem mondaható el,hogy annyira jó volna, mivel a hangereje nem annyira hangos, de nekem bőven elég. Ahhoz képest, amennyi az ára, szerintem teljesen megérte. A mikrofonja szerintem átlagosan jó hangminőséget ad.

Én merem ajánlani.

2015. aug. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És ugye ami ÓRIÁSI szó, az az, hogy még a kábel sem tört meg sehol 2 év alatt, pedig majdnem minden nap átmegyek székkel rajta minimum egyszer, kétszer.
2015. aug. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a tanácsot de az a poén hogy pont az Ozone Rage STmet akarom lecserélni!Tényleg nem rossz de nekem nem jön be!Igazából az a bajom hogy fél éve használom és máris rossz a mikrofonja!De azért köszönöm hogy segíteni akartál!:)
2015. aug. 27. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!