Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudnátok ajánlani egy könnyen...

Tudnátok ajánlani egy könnyen kezelhető, esztétikus, hagyományos rádiót?

Figyelt kérdés
Édesanyámnak szeretnék egyet vásárolni a (sötét)konyhába, mert a jelenlegi össze-vissza recseg, állandóan után kell hangolni.
2015. aug. 27. 14:52
 1/2 cernageza ***** válasza:

ha kis készülék is szóba jöhet,én ezt ajánlanám.

[link]


2 ceruzaelemmel megy, állandó használat mellett kb. 2 hónapig, "anyuka-konyha" üzemmódban. A tetején van egy jól tapintható manuális hangoló, az oldalán egy ugyanolyan hangerő.

Az én anyámnak is ilyen van a konyhában, de nekem is. Nálam elmegy egy elemmel fél évig is, nagyon "takarékos", és egyszerűen kezelhető. Persze lehet kapni olcsóbban, kommerszebb kivitelben is ilyeneket. Az idősebbeknek szerintem fontos, hogy ne legyen rajta kettőnél több gomb, főleg apró bigyók, amiket úgysem látnak.. Ez olyan, mint egy sokol, csak modern kivitelben.

2015. aug. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Abszolúte tetszetős, de mivel édesanyám rosszul hall, így egy nagyobb és erőteljesebb ketyerére gondoltam. Ahogy írtad, fontos, hogy potméteres legyen, ne digitális, mivel az idősebb korosztály ódzkodik a technikától. A mostani úgy 10-15W lehet és méretre ~25x20x20cm-es, tehát nem egy kis darab és tud hangos lenni, amit szeret édesanyám. Az elemes kivitel nem hátrány, de mindenképp olyat szeretnék, ami hálózathoz csatlakoztatható.
2015. aug. 27. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!