Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik gyártótol vegyek tv-t?...

Melyik gyártótol vegyek tv-t? LG, Samsung, Philips, Sony, Panasonic, Toshiba.

Figyelt kérdés
Van valami jó választás az alábbi gyártók közül 100000e ft ig?Régi crt tv röl váltanánk újra és többet nem tudok rászánni max 100k.

2015. aug. 28. 16:29
 1/4 |Orfeusz| ***** válasza:
62%

Vedd az olcsót. Arra figyelj, hogy se smart, se 3d, se semmi hülyeség ne legyen benne.

Én 80 ezerért vettem egy éve egy 102cm-es FHD tévét, Orion márkájú, tök jó, semmi gond nincs vele. Igazából úgyis csak megjelenítőnek használod a set top box mellett, úgyhogy semmi extra nem kell bele.

2015. aug. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, mire akarod használni.


[link]


A Samsung megbízható, 3 év gyári garancia van rá, és jó minőségű. Ennél kicsit kisebbet 80 ezerért is kapsz, HD Readyt már 60k körül (81 cm-est).

2015. aug. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sharp aquos 39le652v! Nekem ilyen van! És nagyon szép a képe!
2015. aug. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én Toshiba tv-t vettem és szuper, ismertem a márkát, ezért is kerestem kimondottan Toshiba-t. Viszont azt bevallom hogy elég nehéz volt találni olyat ami nem SMART és nem wifi-s, meg 3D-s meg tökömtudja mit préselnek bele. Egy sima FullHD tv-t akartam venni, ami tudja a DVB-C jelet fogni, legyen rajta optikai hangkimenet az erősítőhöz és legyen rajta 2 HDMI meg egy SCART. Számos üzletben képtelenek voltak felfogni hogy nekem egy sima tv kell nem egy falra szerelhető számítógép kismillió extrával ami közül valami havonta eltud romlani, hiába mondtam hogy CSAK TV KELL BAZ*DMEG SIMA LAPOS TV, valahogy nem akarták érteni a dolgot, végül délután 4 órakor megtaláltam az áhított fapados FullHD-s Toshiba tv-t, de reggel 9-kor mentem el tv-t venni.
2015. szept. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!