Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PC-t, vagy valamilyen konzolt...

PC-t, vagy valamilyen konzolt vegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Na szóval, elmondom mi a jelenlegi helyzet. Van egy elég régi és gyenge PC-m, ami kb. 10 évesnél újabb játékokkal nem igazán bír el, tehát játékra (szinte használhatatlan). "Ehhez" van Steam-en kb. 10 darab eredeti játék amiket nem futtat el (akciózva voltak, meg "majd csak jó lesz még később"). Ezt a gépet nem érné meg felújítani, tehát ha PC-n akarok játszani teljesen új gépet kell vennem. Viszont ugye PC-n nem kell fizetni a multiért, és a játékon kívül ezer meg ezer dologra lehet használni, és engem érdekelnek az olyan dolgok mint pl. 3D modellezés, Photoshop, videóvágás, stb., és ugye ezek a mostani gépen se mennek. Viszont egy olyan gép, ami normálisan elviszi a modernebb játékokat, és bírja az előbb említett feladatokat, mindenféle kiegészítővel (oprendszer, headset, egér, billentyűzet, normális monitor (a mostani 1280x1024) stb.) nagyon drága.


Ezért gondolkoztam, hogy konzolt is lehetne venni, de hogy Xbox360/PS3 vagy XboxOne/PS4 azt már nem tudom. Ugye az új generációs konzolok és a hozzájuk való játékok jóval drágábbak, de még így is jóval olcsóbbak mint egy jó PC, viszont ugye egyre több játék (exkluzívok és multiplatformok is) már csak rájuk jön ki. A régi konzolokra is rengeteg (régebbi) remek játék van, csak nem tudom van-e már értelme Xbox360-at vagy PS3-at venni. Mert ugye sima HD TV-m van, nem Full HD és új TV-be biztos nem fogok beruházni, úgyhogy nem tudom van-e értelme PS4-et vagy Xbox One-t venni egy ilyen TV-hez.


Szóval a kérdésem röviden annyi, hogy PC vagy konzol, ha pedig konzol akkor Xbox360/PS3 vagy XboxOne/PS4? Ha esetleg röviden megindokolnátok a javaslatotokat, és írnátok pár pro/kontra dolgot, annak nagyon örülnék.



2015. aug. 29. 11:01
 1/9 Gugu Gabor ***** válasza:

Ha nem csak játszani akarsz az szerintem nagyon a PC felé billenti a mérleget.

Viszont játékoknál érdemes megnézni hogy mivel szeretsz játszani, van egy pár kategória ami mindegy, pld autóversenyzés, akció játékopk Assasins creed, van amire kimondottan a konzol jobb, sport, verekedős játékok, viszont van egy pár amire a PC, RPG, FPS, stratégia, szimulátor neked melyik kategória az ami bejön?

2015. aug. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Konzol+előfizetések+Játékok ára= PC ára Kb. Ugyanannyira jössz ki. Ha neked kellenek a PC-s programok akkor szerintem vegyél PC-t. Azt több Mindenre lehet használni de ha mégsem akkor Xbox One az megkapja a Windows 10-et vagyis konzol és ~PC egyben.
2015. aug. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja és Xbox One-on játszhatók a régi 360-as Játékok.
2015. aug. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Xbox one soha az életben nem lesz olyan mint egy PC, meg hasonlítani se fog hozzá :D

Meg ha a PC viszi az xbox játékot akkor az xbox itt felesleges mert gyenge szar a mai pc-k hez képes

Hát pc-t vegyél én azt mondom, de ha konzol akkor talán ps4 mert szinte az összes ps3 kiegészítő jó hozzá és viszi ez is az elődök játékát a one meg még nem viszi a 360-et

2015. aug. 31. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
😂 a ps4 nem kompatibilis ps3 játékokkal ez baromság előző. Amúgy a kérdésre válaszva az igényeid alapján Pc
2015. szept. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem írtam olyat hogy ha az Xbox One megkapja a Win 10-et akkor már egy nagyon komoly PC lesz belőle hanem hogy kb. olyan mint egy PC: lesz rajta egy olyan rendszer ami a mostani gépeken, rajta egy csomó pc-s programmal és támogatja az egeret és a billentyűzetet is.
2015. szept. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha csak játszani akarsz akkor konzol. De ha ennél jóval többre akarod használni és nem csak játszani hanem filmezni szerkeszteni stb. akkor pc
2015. szept. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
konzol
2015. szept. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2015. szept. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!