Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen erősítőt ajánlotok DLD...

Milyen erősítőt ajánlotok DLD 500+-hoz?

Figyelt kérdés

Üdv,egy olyan dologban szeretnék tőletek segítséget kérni hogy a héten vásároltam egy dld 500+-t otthoni használatra (azaz nem kocsiba).

Mivel kezdőnek számítok ezen a téren nem igazán tudom milyen erősítőt lenne érdemes vásárolni mellé,illetve ajánlottak keverőt is jelerősítőnek.

Azt mondták házimozi erősítőt ne vásároljak hozzá hanem inkább végfokot de amiket eddig rendeltem az egyszerűen nincs készleten illetve az előbb telefonáltak hogy a keverő sincs (milyen szerencsés vagyok)..


Szóval a kérdésem:

Milyen erősítőt javasoltok hozzá?

Szükséges hozzá előkeverő? (Ha igen,milyen?)


Ha kérhetem csak olyan írjon hozzá aki ért is hozzá,szimpla linkekre nem vagyok kíváncsi,illetve használtan se akarok vásárolni.


A DLD adatai:

500WRMS,max teljesítmény 1000W.

4ohm,93dB,reflex ládába beépítve.


A segítséget köszönöm előre is



2015. aug. 31. 15:16
 1/4 anonim válasza:

nem a legjobb választás volt az a hangszóró otthonra...

no de ha már ez van akkor neked kb olyan végfok kell ami effektiv teljesítménybe 2*300 W körül!

viszont ha újan akarsz venni akkor mélyen a zsebbe kell nyúlni mert a jó minőség az nem olcsó !

lehet kapni sok kinai cuccot de a felét se tudja mint ami rá van írva... meg nem is javítható ha tönkremegy

2015. szept. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
még annyi hogy mindenképpen keverőpult kell elé mert a számitógépből kijövő jel igen csak kevés a végfoknak!
2015. szept. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt eddig én is tudom,de milyet? Nem értek hozzá szóval nem tudom mi számít "kínainak"
2015. szept. 24. 14:06
 4/4 anonim válasza:
dynacord, crown,yamaha és társai !
2015. szept. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!