Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szétszereltem az 5.1es mélynom...

Roli98 kérdése:

Szétszereltem az 5.1es mélynomom, miután mindent óvatosan visszaszereltem, áram alá helyeztem és elkezdett iszonyatosúl zugni, anélkűl hogy visszakotottem volna bármit is . Mi baja lehet? Sokat segitenétek .

Figyelt kérdés

2015. szept. 2. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolom ez ilyen mélynyomóba integrált erősítős cucc.

Szedd szét ismét.Ellenőrizd, hogy nem szakadt le valahonnan vezeték (mely esetleg még hozzá is ér olyan áramköri részhez ahová nem kellene.)

Ellenőrizd az alkatrészek forrasztásait.

Esetleg kutakodj púpus elkók, vagy elszenesedett ellenállások után.

Egyébként miért szedted szét? :)

2015. szept. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ma megmértem a trafót , az van meghalva...de miért pont akkor halt meg amikor szétszereltem ... van valami összefüggés a kettő között?
2015. szept. 2. 11:46
 3/3 Szirty ***** válasza:

"de miért pont akkor halt meg amikor szétszereltem ... van valami összefüggés a kettő között?"


Nehéz megmondani. Attól függ mit követtél el közben :-)

2015. szept. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!