Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Üdv mindenkinek! Meg tudnátok...

Üdv mindenkinek! Meg tudnátok mondani, hogy ezt a fajta tv-t honnan lehetne megrendelni, mert vennék, és egyik nap kapható volt, most pedig már sehol sem Philips 40PUS6809 uhd 3d smart 102cm?

Figyelt kérdés
2015. szept. 3. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Euronics:

[link]


ElektroBarvur:

[link]


media Markt:

[link]

2015. szept. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Osynho ***** válasza:
Nem akarok beszolni, vagy ilyesmi, de totál felesleges az uhd felbontás ilyen kis tv-re. Inkab b egy nagyobb full hd-s. Szvsz.
2015. szept. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szvsz nem felesleges, ettől nagyobb tv a felesleges, mert elég ekkora a normális tv-zéshez. szvsz. szvsz.....
2015. szept. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Osynho ***** válasza:

Mi az a normalis tvzés? Híradó nézése a konyhában? Vagy normális minőségű filmek minden részletének élvezése, házimozi szerű élménnyel (hozzáteszem, ahhoz inkább projektor kellene). Utóbbihoz 40"on felesleges az Újdonság, mivel egyszerűen nem látod a részleteket, olyan kicsik a pixelek.


Egy kis olvasmány:

[link]


Ez már nem szvsz. ;) 50"os tv-m van és cserélem nagyobbra. Uhd nem érdekel. Nincs is nagyon ilyen felbontású tartalom.

2015. szept. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Osynho ***** válasza:
*40"on felesleges az uhd felbontás. autocorrect
2015. szept. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
és egy gyerek szobába ami úgy 10-20 nm2 elég egy "kisebb" is, azt a tv-t látni is kell valahogy normálisan !
2015. szept. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok nekem úgy van! nem nagy a szobám 10-20 nm2 közötti és van egy nagy ágyam meg 3 szekrény meg 1 szgépasztal is meg 1 akvárium és pont tökéletes egy 100-120 cm-es tv nagyobb már nem igazán kellene ide nekem 106-os LG van ha jól tudom
2015. szept. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!