Akinek van ps4-e, mennyire van megelégedve vele? Megéri az árát?

Figyelt kérdés
Hosszabb távon jobban megéri ilyent venni(még ha borsos is az ára),vagy érdemesebb pc-t fejleszteni,vagy ps-3,at,régebbi Xbox-ot?Pc-m van,internet,nyomtatás,fénymásolás,ezekre használom.De a komolyabb játékok nem futnak rajta,fejlesztéséhez meg abszolut nem értek.Viszont a konzolok média lejátszásra is alkalmasak,gondolom össze lehet kötni házimozival,stb.A kérdésem röviden még egyszer:Megéri belefektetni ennyi pénzt(ha megvan a rávaló,mondjuk),kell -e tartani,hogy pár év múlva elavult lesz ez is?Játékra,filmnézésre használnánk...és elnézést kérek a "szakemberektől",de nem vagyok otthon-e témában...

2015. szept. 5. 07:10
 1/3 kisPeteRRr válasza:
Szerintem teljesen megéri az árát mivel 5 év mulva ugy is jön egy ujjabb verzio ami nem kompatibilis az elözőkkel így szerintem nyugottan vehetsz egyet
2015. szept. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a hangtechnika is számít Xbox One 7.1 hangrendszer + Optikai kimenet, egy HDMI bemenet és egy HDMI kimenet továbbá jön rá Win10 és DirectX12 most Novemberben és nem utolsó sorban az Xbox360-as játékok is futni fognak rajta.
2015. szept. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ui.

Elfelejtettem hogy van hivatalos Magyarországi Support-ja ami ingyen hívható segítőkész rendes csapat.( a Sony-nak 10év alatt sem sikerült összehoznia)

2015. szept. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!