Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy set top box által felvett...

Egy set top box által felvett műsort (TS formátumú), hogy tudnám átkonvertálni úgy hogy egy sima egyszerű DVD lejátszó tudná kezelni?

Figyelt kérdés

Próbáltam átkonvertálni .avi formátumban(xvid és mpeg2-es kódolással is) de hiába nem ismeri fel. Más avi formátumú filmet gond nélkül lejátszik.


Mit kéne csinálni, hol lehet a probléma?



2015. szept. 9. 21:16
 1/5 A kérdező kommentje:

Pontosan ilyen lejátszóról van szó:

[link]

2015. szept. 9. 21:20
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen STB-ről van szó?


Kódolt vagy kódolatlan adást veszel fel?


Sajnos az újabb STB-k a kódolt adásokról készített felvételeket saját kóddal látják el, mely megakadályozza, hogy más készüléken játszd le.

2015. szept. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Amiko 8260+

Nem kódolt, mert kódolatlan csatornáról felvett műsorról van szó.

A számítógépen gond nélkül le tudom játszani, csak a dvd lejátszón nem.

2015. szept. 9. 21:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Használd a Freemake video konvertert ingyenes és nagyon jó kis progi nekem pl. a TV nem játszott egy sorozatbók 2 évadot mert más volt a codec alatta simán másik codec-et tettem alá a beállítási lehetőségekben és most simán működik több mint 2 éve használom.


A linket nem tudom bemásolni mer nyarvognak érte pedig "free" a program még a nevében is benne van.

2015. szept. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

UI.

A nevében a link.

2015. szept. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!