Megdöglött az ipod touchom?

Figyelt kérdés
Még augusztusban vettem és még aznap jailbreakeltem, rendesen működött márciusig aztán egyszercsak böngészés közben villant majd kikapcsolt, azóta nem tudom bekapcsolni, dfu módba se tudom rakni és semmire se reagál, tudtok ajánlani egy helyet ahol meg tudják javítani, ugyebár a garancia még járna de nem merem elküldeni mert jailbreakelt :S.
2010. márc. 12. 18:06
 1/6 anonim válasza:
Hát igen így lehet nem vonatkozik rá a garancia már ,merre felé laksz?mert akkor egyszerűbben tudnánk segíteni.
2010. márc. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elvileg ha nem tudják bekapcsolni akkor nem tudják megnézni, hogy jailbrakelt a cucc. Másrészt meg vannak jófej szerelők akik kicserélik neked így is.
2010. márc. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pápán lakok, Veszprém közeli kis város
2010. márc. 12. 18:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Ott született Gyurcsány !!!!!

Ezért most nem segítünk neked! :D


Egyébéként szerintem megcsinálja az Apple szerviz, valahol azt olvastam hogy még nem volt példa arra hogy jailbreak miatt nem javítottak valamit meg.

2010. márc. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen és mi kitagadtuk gyurcsányt:D

amúgy hol van apple szervíz pl van győrbe vagy veszprémben?

2010. márc. 12. 19:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Budapesten ismerek egyet ha odáig felmennél...
2010. jún. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!