Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik aktív mélyládát vegyem?

Melyik aktív mélyládát vegyem?

Figyelt kérdés

1. Klipsch r12sw

2. Magnat betasub 30a

A hangnyomás fontosabb mivel reflex r150 hangfalat hasznalok és igen hangos valami hangosabb mélyláda kell. Tisztába vagyok vele hogy a reflex nem szobaba valo de hamar ilyenen van valamivel kiegeszitenem hazimozizasra mélyebb tartomanyra. Segítséget előre is koszonom.


2015. szept. 13. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Meg kell hallgatni, ezt így eldönteni lehetetlen, mondjuk én látatlanban is a Klipshet venném.

Abszolút nem házimozira való rendszered van, mozinál a hangok minősége és pontossága a lényeg, nem a hangerő, én ezen változtatnék, mielőtt elköltök 120-at egy ládára, ami sehogy nem fog a rendszerbe illeszkedni.

2015. szept. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm :( igazából moziztam mar vele egész jó hangja van csak egy kis mély kéne hozzá. Csak régebben stereo erősítővel használtam mert csak zenét halgattam vele arra teljesen jo volt csak elromlott az erosito igy egy 5.1 eset vettem ami zenere meg jobbis mint a stereo csak mozihoz egy kis plusz mély hiányzik :( eladni meg a reflexet nemakarom mert nemreg lett felujitva uj beyma magasokkal van es nagyon nemerne meg eladnom :( de azért köszönöm a válaszod :)
2015. szept. 14. 22:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha csak egy kis mélyet akarsz alá, ahhoz felesleges ennyire drága high-end mélyládát venni, nem fogod a lényegét élvezni, ahhoz egy 30 000 ft-os láda is tökéletesen megteszi.
2015. szept. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm :)
2015. szept. 15. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!