Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen hangszóróval menne el...

DarkCR3W kérdése:

Milyen hangszóróval menne el az alábbi erősítő?

Figyelt kérdés
[link]

2015. szept. 14. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha 50 wattot ad le csatornánként akkor 100 wattig elvisz bármit.Alsó határ nincsen.De ehhez a modulhoz kell még tápegység is,meg nem tudom van-e rajta hangerő szabályzó ?
2015. szept. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tápegységet tudom, milyen kell bele, és igen, van benne hangerő szabályzó.
2015. szept. 14. 23:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen hangerőszabályzó lehet benne,mert én potmétert sehol nem látok a képen.
2015. szept. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tisztességes hűtőborda is kell hozzá.

Táppal, hangszóróvédő áramkörrel, dobozolással plusz

szállítási költséggel kalkulálva már

nem is versenyképes ajánlat.

2015. szept. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szirty ***** válasza:

A TDA7492P szerintem nem 50W-os, hanem 25.

Maga az áramkör 4 és 8 ohmos terhelést is tud hajtani.

A hangszóró minimum teljesítményének el kell érnie (de inkább meghaladnia) az erősítő kimenő teljesítményét!


#3 A hangerő szabályzó egy egyszerű fesz. osztó, az áramkör ezt nem tartalmazza (csak a komplett készülék)


#4 Erre hűtőbordát nem nagyon lehet tenni, ez "D" osztályú erősítő.

2015. szept. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"A hangszóró minimum teljesítményének el kell érnie (de inkább meghaladnia) az erősítő kimenő teljesítményét!"


Ez inkább a profi hangosításnál érvényes,szobai hifivel ésszerűen hallgatva nem megy tönkre az erősítő teljesítményénél kisebb teljesítményű hangszóró.

2015. szept. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!