Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért utálják sokan a Sony...

Miért utálják sokan a Sony telefonokat ok nélkül?

Figyelt kérdés

Példák okáért egyik osztálytársamnak, aki szeretne egy új telefont, ajánlottam hogy nézze meg a hamarosan bemutatásra kerülő xperia m5-öt, mert nagyon jó specifikációkkal rendelkezik, és nem is túl drága. Erre ő azt felelte, hogy hát az nekem nem kell, mert olyan xperia.

Én egy 1,5 éves xperia sp-t használok, ami szoftveresen elvileg egy elcseszett telefon, de nekem semmi komoly baja sincs. Viszont már rengetegszer leejtettem parkettára, kőre, kocsibeállóban, betonlépcső szélére, és még hajszálkarc sincs rajta, pedig semmilyen tokot vagy fóliát nem használok. Sőt, ezzel telefonáltam azon az emlékezetes estén, amikor a west end-ben derékig érő víz volt, és kiterelték a népet a szakadó esőbe. A képernyő csurom víz volt, de így is érzékelt, és mondanom se kell semmi baja nem volt a víztől se.

Szóval kiváló telefon, megbízható, még most is kiváló akkuval, de le fogom hamarosan cserélni, mert kevés a 8 giga tárhely, és igényem lenne egy jobb kamerára. Eladni nem érdemes, mert csak 15-20 ezret ér használtan, úgyhogy másodlagos telefonként még évekig biztos szolgálni fog. A testvérem 3 éves xperia s-e már hónapok óta törött kijelzővel van használatban, és az is hibátlanul működik.

Ezek ellenére mégis sok embert ismerek, akiknek soha nem volt sony telefonjuk, mégis lenézik, ést ez az évek alatt egyre nagyobb veszteség és csökkenő eladások is mutatják.



2015. szept. 22. 15:49
 1/2 anonim válasza:

1. Ájfontot veszek,mer az a raj!

2. Samsung S2-m volt és csak a Samsungban bízom.

3. A Sony nem TV-ket csinál? Nehogy már értsen a telókhoz is.

4. A Józsi'bá feleségének a másod unokatestvérének a férje mondta,hogy a kollégájának a fia vett és fos.


Nos sok ember a feni 4 ok miatt nem veszi.

2015. szept. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy a somogybabodi off road fesztiválon véletlenül beleejtettem az iszapba, és a jobb felső sarkából 3 cm látszódott ki a sárból, de nem hatotta meg a telefont, 2 napig sárosan fényképeztem vele, és csak otthon takarítottam meg. Samsung galaxy tab s 8.4-em is volt, de az sokkal sérülékenyebb. Szinte magától keletkeztek a hátulján a mély karcok.
2015. szept. 22. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!