Valami baj lett az xbox 360-ommal. Tudnátok segítséget?

Figyelt kérdés

Tegnapelött megpróbáltam bekapcsolni a konzolt, amikor szokatlan hiba történt; a töltő (ami egyébként, hogyha nem használjuk a konzolt, és ha be van dugva sárgán szokott világítani) villogott egyfojtában. Ahányszor bedugom elkezd sárgán villogni, emiatt nem tudom bekapcsolni a konzolt, mert akárhányzor megnyomom a bekapcsológombot, nem történik semmi. Légyszi ha tudtok válaszoljatok.

U.I: A konzol Xbox 360 E 2014-es.



2015. szept. 22. 20:11
 1/2 anonim válasza:
Miközben nyomod a gombot van ott egy piros karika a gombon? mert ha van akkor valószinüleg meghalt. Ha meg nincs akkor a töltőben elszakadt egy szál és azért villog mert pl: Kap áramot és utána egyből elmegy és visszajön ezért Az xboxnak sincs áramja hogy bekapcsoljon. Ha a b válasz a baj akkor vegyél egy új töltőt!
2015. nov. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nincs piros gyűrű, és igazad volt;a töltő rossz. Már rendeltem egyet kösz a választ! :D
2015. nov. 3. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!